Görbe László vagyok.
Surman László boksztanítványa, kiskoromban ismerkedtem meg a
bokszolással. Először csak hobby volt, de egyre jobban érdeklődtem iránta.
A suliban folyton bántottak a testsúlyom miatt, mivel nem
voltam egy sportos gyerek. Édesapám hivatásos bokszoló volt a 70-90-es évekig,
majd visszavonult. Sok pénzt keresett, gazdagok voltunk, de sose kényeztettek
el engem. Édesanyám óvónő volt. Sajnos egy nap, mikor éppen a bevásárlást
intézte két fickó rátámadott, és megölték az utcán. Azon a napon megfogadtam,
hogy bosszút állok és megfizetnek tetteikért. Apámat nagyon megviselte anyám
halála, elkezdett inni. nem volt olyan nap, mikor nem részegült volna le.
Nagyszüleimet nem ismerhettem, mert meghaltak a II.Világháborúban. Ez a korszak
nagyon megviselte bokszolói karrieremet. Elég mélyre süllyedtem.24 évesen
megismerkedtem a prostituáltakkal, a drogokkal, és az alkohol hatásaival is.
Szerencsére a előbbi kettőre nem függtem rá és kitudtam
szabadulni, eme ördögi körből.
Sajnos az alkoholról még nem igazán sikerült leszoknom, és ez
eléggé megnehezíti bokszolói karrieremet. Az állóképességem, már nem a régi,
amikor kezdtem a bokszolást nagyon jó voltam, de már sajnos nem vagyok a régi.
16 évesen volt első fél-profi mérkőzésem, amit K.O.-val
sikeresen megnyertem. Ellenfelemet a harmadik körben földre küldtem és nem
tudott felkelni a padlóról. Azóta jól megy a sorom, a szerelem még nem talált
rám, de remélem rám fog találni a közel jövőben. Még pár év és ki öregszem a
szakmámból, és akkor már csak edzőként fogok tevékenykedni. Szeretném a
gyerekeimet tanítani, ha nem is bokszolói pályán helyezkednének el, akkor,
legalább meg tudják védeni önmagukat.
Gyerekeimnek mindent meg fogok adni, de nem
kényeztetem el őket.

Ezért nem kell bevásárolni, TERMELNI kell!!
ReplyDeleteA mai fiatalok nem tudják milyen az igazi földműves élet!
Nem mernék belekötni
ReplyDelete#Hitman 2.
ReplyDelete