Tóth Gábor élete
Tóth Gábornak hívnak. 26 éves vagyok, és jelenleg informatikai területen dolgozom egy multinacionális cégnél.
1993-ban születtem Pécsen. Ott egy panelházban laktunk, a testvéremmel és a szüleimmel. Apám szakmája informatikus volt, anyám pedig könyvelőként dolgozott. Nagyon szerettem Pécsen lakni, mert sok barátom volt és a város is nagyon hangulatos volt. Volt egy macskánk is – Mázli-, akit nagyon szerettünk. Egy menhelyről hoztuk haza kiskorában. 5 éves volt, amikor sajnos elveszett.
Amikor tíz éves voltam, egyik nap apukám hazajött a munkából, és egy nagyon jó hírt közölt velünk. Budapesten kapott egy jobb állást, és úgy döntött, hogy oda költözünk egy kertes házba. Minden családtag nagyon örült a hírnek. Hamarosan fel is költöztünk Budapestre, és egy olyan iskolába kezdtem járni, ahol az informatikával jobban megismerkedtem. Ekkor kezdett el jobban érdekelni a programozás, és mivel apám is informatikus volt, tőle is nagyon sok érdekes dolgot megtanultam.
Amikor gimnáziumba mentem, akkor már sok mindent tudtam a számítógépekről és a programozásról, így én a többiek között ebben nagyon jónak számítottam. De még így is az első pár hónapban nagyon sokat tanultam a tanáromtól, aki látta, hogy tehetséges vagyok ebben, így sok figyelmet fordított rám. Programozási versenyeken is indultam, ahol nagyon jónak bizonyultam, kijutottam az országos versenyre is, ahol 5. lettem.
A gimnázium után felvételiztem informatika szakra, ahol ötösre diplomáztam. Ezután önálló életet kezdtem, lett saját lakásom, kocsim és egy jó állásom, ahol az informatikával foglalkozhattam.
Most, 26 évesen sikeresnek érzem magam, sok barátom van, azt csinálhatom, amit szeretek és a családommal is nagyon jó a kapcsolatom, gyakran találkozunk.

No comments:
Post a Comment