Nagy Norena
A nevem Nagy Norena és 17 éves vagyok. Budapesten születtem, átlagos családban. A
gyerekkorom nem volt túl felhőtlen, az iskolával voltak gondjaim.
A tanulás nem ment a legjobban, és az osztálytársaim se voltak a legmegértőbbek. Rendszeres előfordult, hogy lelkileg és fizikálisan is
bántalmaztak. Ennek eredményeképp szörnyen utáltam magamat, azt ahogy kinéztem, ahogy beszéltem a személyiségemet, konkrétan az egész lényemet gyűlöltem.
Az egyetlen dolog ami ebben az időszakban boldoggá tudott tenni az a zene volt, amikor
hallgattam azt éreztem , hogy szabad vagyok és lehetek bárki aki csak lenni akarok. Egy nap úgy éreztem,hogy nem bírom azt a nagy terhet amit a vállamon cipelek már egy jó ideje. A sok bántás, a sok undorító szó amit az osztálytársaim aggattak rám, sok sírás, elfojtott düh. Ezért megtettem azt amit nagyon bánok. A kábítószerhez fordultam menedék gyanánt. Iskola után elmentem az általános iskolámtól nem messze lévő Duna-partra ahol olcsón, pár száz forintért árultak tabletta és por formájában kábszert. Amikor először kipróbáltam 12 éves voltam és nagyon ostoba. Eleinte jól éreztem magam tőle, de ahogy múltak a hetek, hónapok egyre rosszabbul esett, de valahogy mégis folytattam a használatát. A szüleim nagyon aggódtak értem mert nem tudták, hogy miért festek szörnyen. Végül megtudták, és iszonyú dühösek voltak rám. Elvittek elvonó kúrára de, az csak minimális javulást hozott az igen rossz helyzetemre.Végül amikor 15 éves lettem, úgy döntöttem, hogy ráncba szedem az életemet valahogy. Így jött a rappelés, és az éneklés. Talán a múltban történt rossz dolgoknak köszönhetem azt a sok jó dolgot ami,
most a jelenben történik velem. A rossz dolgok vezettek rá arra, hogy legyen egy célom az életben és
megvalósítsam azt.
A függőségemet viszont mai napig próbálom kezeltetni. Remélem egyszer sikerül majd
kijelentenem, hogy teljesen tiszta vagyok , de ugyanúgy mint ahogy küzdöttem a jelenlegi karrieremért
ezért a célomért is küzdeni fogok, és nem fogom feladni.
Bűnöm: kábítószer hatása alatt egy party hevében véletlenül kilöktem a haveromat egy emeletről , maradandó testi károrodást szenvedett , lebénult
PennyLUVFinn
ReplyDeletegeorgieLUVBill
ReplyDelete