Saturday, December 7, 2019

Vajda Gerzson

Vajda Gerzson vagyok vajdaságban születtem szüleim milliárdosok. Mindent megkapok, amit akarok. Gimnazista vagyok.
2003-ban születtem Budapesten. Jelenleg a Rózsadombon lakok édesanyámmal. Szüleim 3 éve elváltak ezért gyűlölöm őket. Az apám megcsalta anyámat ezért váltak el. Gyűlölöm apámat, azért amit tett. Nem is foglalkozik velem. Inkább attól a nőtől lévő gyerekével van. Úgy tesz, mintha nem is léteznék, de legalább mindent megvesz nekem. Anyám meg összeszedett valami parasztot, aki próbál apáskodni felettem anyám meg mellé áll mindig. Régebben minden más volt, amíg anyuék el nem váltak. Addig olyanok voltunk, mint a tökéletes család. Jó tanuló voltam sok barátom volt mindenem megvolt. Minden évben elmentünk többször is nyaralni, büszkék voltak rám. Nem volt soha velem semmi baj. Mindig is jó gyerek voltam tisztelettudó okos és fegyelmezett. Sokszor hívtam át a barátaimat és játszottam velük sokat, beszélgettünk sokat és eljárkáltam velük ide-oda. De aztán miután kiderült ez az egész megutáltam apámat. Csalódtam benne, nagyot csalódtam. Szegény anyám teljesen összetört, hogy apám elhagyta egy másik nőért. De sikerült újra felépülnie. 1 éve találkozott egy férfival, aki elsőre szimpatikus volt, mert kicsit apámat láttam benne, akit az óta nem is érdeklek, és ezt pénzzel próbálja kompenzálni. Közben elkezdtem a gimnáziumot. A régi barátaim elfordultak tőlem akkor, amikor a legnagyobb szükségem lett volna rájuk. Az új suliban meg nem sikerült a barátkozás. Mondjuk minek ezek csak irigyek rám, mert sok gazdagok vagyunk, és ezzel piszkálnak mindegyik csak irigy rám. A tanulmányi eredményeim is csak romlottak az elmúlt időben sok bunkó tanár azt hiszi, majd ők megmondják, mit csináljak csak elhitték. Fél éve anyám barátja hozzánk költözött és próbálkozik apáskodni felettem, megmondja, mit csináljak megmondtam neki, hogy nem az apám szóval ne dirigáljon felettem anyám persze mellé áll és már csak az pártját fogja.
Szóval ilyen nagyjából az életem. minden és mindenki ellenem van de legalább mindent megkapok.

3 comments: