Az én nevem Mirrmurr Kerubin, igen ez egy név. 1984 július 9-én láttam meg a világot Budapesten.
Egy nagyon jó egzisztenciával rendelkező családba születtem, apámnak saját cége van és anyám ügyvédként dolgozik. Amikor kicsi voltam imádtam játszani a nálam 2 évvel fiatalabb kishúgommal, nagyon erős volt a kötődésünk. Az iskolában folyton kihasználtak az akkori barátaim a szüleim sok pénze miatt de ezt nem vettem észre egészen 8. osztályig. Szerencsére nem kellett sokáig bírnom velük mert már közeledett a suli vége. A 9. osztályt egy színésziskolában folytattam mert kíváncsi voltam hogy vajon milyen lehet. Kiderült, hogy egész jól színészkedtem és a barátaim sem használtak ki, végül a 12. osztályt kitűnően végeztem el. Először egy gyorsétteremben dolgoztam de meghallottam hogy egy színdarabra keresnek színészt, szóval jelentkeztem. Később felvettek és fel is mondtam a régi munkahelyemről. Az első előadás nagyon jól ment és aztán folyamatosan szerepeltem színdarabokban amíg 22 évesen castingoltam az első filmemben. Onnantól kezdeve megállíthatatlan volt a fejlődésem, egyre több mellékszerepet kaptam, majd jöttek a főszerepek. Egy forgatáson ismerkedtem meg a jelenlegi feleségemmel, Gagyi Giszmundával akivel 3 éve házasodtunk össze. Született egy lányunk, Mirrmurr Vrindávani. Az a véleményem hogy 35 évesen elég sikeres vagyok a feleségemmel együtt és remélem hogy talán a lányom is színész lesz.
Amikor azt mondtam, hogy 8. osztályban nem kellett már tovább bírnom a régi barátaimat, hazudtam. Igazából megöltem őket. Úgy történt, hogy aznap meghívtam őket egy buliba, és utána azt mondtam nekik, hogy mutatnom kell nekik valamit egy sikátorban. Egyesével lekéseltem őket és a testüket elástam.

No comments:
Post a Comment