Saturday, December 7, 2019

Bejárónő, Kovács Erika


Bejárónő
Kovács Erikának hívnak. 1987. december 9-én születtem Budapesten szegény családba. Édesapám ács volt, édesanyám takarítónő. Anyám és apám meghaltak 4 éves koromban emiatt otthonba kerültem és ott nevelkedtem fel. Elég rossz tanuló voltam ezért csak szakközépiskolába tudtam bejutni, ahol fodrásznak tanultam. 1. év végére lett egy barátom, akivel elkapkodtuk a dolgokat és emiatt született egy gyerekünk, akit Gergőnek neveztem el. A barátom nem örült a hírnek és elhagyott. Mivel a gyereket nem tudtam eltartani ezért beadtam egy otthonba, hogy amikor elvégzem a sulit és elkezdek dolgozni magamhoz vehessem. 4. évben sikerült az érettségi. Barátnőimmel úgy döntöttünk, hogy ne felejtsük el egymást csináltatunk ugyanolyan tetkót, hogy ha ránézünk mindig eszünkbe jusson a szakközép. Ezek után pár hétre úgy döntöttem, hogy elmegyek a gyerekemért az otthonba. Amikor megérkeztem azt mondták, hogy amikor beadtam rá 1 évre egy gazdag család magához vette. Megkérdeztem, hogy ki és elkezdtem keresni a családot. Amikor rátaláltam a családra láttam, hogy éppen bejárónőt keresnek. Jelentkeztem az állásra és meg is kaptam, habár nem ez a szakmám, de legalább láthatom minden nap a fiamat 1-2 órára, ha otthon van. Teltek-múltak az évek a fiam egyre nagyobb lett. Amikor 16 éves lett a nevelő szülei elmondták neki, hogy örökbefogadott gyerek. Erre két hétre rá beszélni szerettem volna a szülőkkel, hogy elmondjam, hogy én vagyok az igazi anyja. Amikor megtudták a hírt nagyon meglepődtek. Megkérdeztem, hogy elmondhatom-e Gergőnek, de azt mondták, hogy nem és ha elmondom kirúgnak. Sokat gondolkodtam a dolgon, de végül úgy döntöttem, hogy ha kirúgnak is akkor is elmondom az igazat Gergőnek, mert szeretném, hogy tisztán lásson. Gergő rákérdezett a nevelőszüleinél elmondták neki, hogy tényleg így van aztán kirúgtak. Ezután elmentem fodrásznak és kibéreltem egy albérletet. Megbeszéltem a családdal, hogy minden hétvégén láthatom egy pár órára. Ez az én történetem.


Bűnöm: Amikor eljöttem ajándékba adtam egy üveg bort, hogy megköszönjem hogy vigyáztak a fiamra. Mielőtt odadatam egy régi barátomtól vettem egy elég nagy adag drogot amit beleraktam a borba, szépen leszedtem a perforálást és kivettem a dugót beleszórtam az egészet aztán szépen precízen visszacsináltam mindent mintha új lenne. Az egészet úgy terveztem el hogy mivel elég gazdagok simán vehettek drogot és hogy túladagolásnak tűnjön.


1 comment: