Kovács Erikának hívnak. 1987. december 9-én születtem Budapesten szegény családba. Édesapám ács volt, édesanyám takarítónő. Anyám és apám meghaltak 4 éves koromban emiatt otthonba kerültem és ott nevelkedtem fel. Elég rossz tanuló voltam ezért csak szakközépiskolába tudtam bejutni, ahol fodrásznak tanultam. 1. év végére lett egy barátom, akivel elkapkodtuk a dolgokat és emiatt született egy gyerekünk, akit Gergőnek neveztem el. A barátom nem örült a hírnek és elhagyott. Mivel a gyereket nem tudtam eltartani ezért beadtam egy otthonba, hogy amikor elvégzem a sulit és elkezdek dolgozni magamhoz vehessem. 4. évben sikerült az érettségi. Barátnőimmel úgy döntöttünk, hogy ne felejtsük el egymást csináltatunk ugyanolyan tetkót, hogy ha ránézünk mindig eszünkbe jusson a szakközép. Ezek után pár hétre úgy döntöttem, hogy elmegyek a gyerekemért az otthonba. Amikor megérkeztem azt mondták, hogy amikor beadtam rá 1 évre egy gazdag család magához vette. Megkérdeztem, hogy ki és elkezdtem keresni a családot. Amikor rátaláltam a családra láttam, hogy éppen bejárónőt keresnek. Jelentkeztem az állásra és meg is kaptam, habár nem ez a szakmám, de legalább láthatom minden nap a fiamat 1-2 órára, ha otthon van. Teltek-múltak az évek a fiam egyre nagyobb lett. Amikor 16 éves lett a nevelő szülei elmondták neki, hogy örökbefogadott gyerek. Erre két hétre rá beszélni szerettem volna a szülőkkel, hogy elmondjam, hogy én vagyok az igazi anyja. Amikor megtudták a hírt nagyon meglepődtek. Megkérdeztem, hogy elmondhatom-e Gergőnek, de azt mondták, hogy nem és ha elmondom kirúgnak. Sokat gondolkodtam a dolgon, de végül úgy döntöttem, hogy ha kirúgnak is akkor is elmondom az igazat Gergőnek, mert szeretném, hogy tisztán lásson. Gergő rákérdezett a nevelőszüleinél elmondták neki, hogy tényleg így van aztán kirúgtak. Ezután elmentem fodrásznak és kibéreltem egy albérletet. Megbeszéltem a családdal, hogy minden hétvégén láthatom egy pár órára. Ez az én történetem.
Bűnöm: Amikor eljöttem ajándékba adtam egy üveg bort, hogy megköszönjem hogy vigyáztak a fiamra. Mielőtt odadatam egy régi barátomtól vettem egy elég nagy adag drogot amit beleraktam a borba, szépen leszedtem a perforálást és kivettem a dugót beleszórtam az egészet aztán szépen precízen visszacsináltam mindent mintha új lenne. Az egészet úgy terveztem el hogy mivel elég gazdagok simán vehettek drogot és hogy túladagolásnak tűnjön.
This comment has been removed by the author.
ReplyDelete